Zamówienia publiczne o wartości równej lub przekraczającej kwotę 170 000 złotych - Komisja Nadzoru Finansowego

Przedmiot zamówienia: Dostawa urządzeń mobilnych

Tryb zamówienia: Tryb podstawowy (bez negocjacji)

Termin składania ofert: 8 września 2026

Numer postępowania: DZA.DZAZZP.2610.34.2026

Data Rodzaj dokumentu Pobierz
25 sierpnia 2026 Ogłoszenie o zamówieniu (pdf 143 kB)
25 sierpnia 2026 Specyfikacja Warunków Zamówienia (pdf 565 kB)
25 sierpnia 2026 Załącznik do SWZ (docx 151 kB)
28 sierpnia 2026 Pytania, wyjaśnienia i modyfikacje (pdf 154 kB)