Zamówienia publiczne o wartości niższej niż kwota 170 000 złotych oraz zapytania w celu ustalenia wartości zamówienia - Komisja Nadzoru Finansowego

Przedmiot zamówienia: Dostawa drobnego sprzętu komputerowego

Tryb zamówienia: Zapytanie ofertowe

Termin składania ofert: 24 sierpnia 2026

Numer postępowania: DIT-DITZBZ.260.145.2026

Data Rodzaj dokumentu Pobierz
17 sierpnia 2026 Zapytanie ofertowe (pdf 119 kB)
17 sierpnia 2026 Załącznik do zapytania (docx 83 kB)
18 sierpnia 2026 Załącznik do zapytania (docx 20 kB)