Zamówienia publiczne o wartości równej lub przekraczającej kwotę 170 000 złotych - Komisja Nadzoru Finansowego

Przedmiot zamówienia: Dostawa 8 sztuk laptopów

Tryb zamówienia: nieograniczony

Termin składania ofert: 7 lipca 2026

Numer postępowania: DZA-DZAZZP.2610.23.2026

Data Rodzaj dokumentu Pobierz
27 maja 2026 Ogłoszenie o zamówieniu (pdf 68 kB)
27 maja 2026 Specyfikacja Warunków Zamówienia (pdf 609 kB)
27 maja 2026 Załącznik do SWZ (docx 167 kB)
27 maja 2026 Załącznik do SWZ (zip 81 kB)
23 czerwca 2026 Sprostowanie do ogłoszenia (pdf 141 kB)
23 czerwca 2026 Pytania, wyjaśnienia i modyfikacje (pdf 151 kB)
23 czerwca 2026 Załącznik do SWZ (docx 167 kB)
07 lipca 2026 Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (pdf 194 kB)
07 lipca 2026 Powiadomienie o ofertach (pdf 211 kB)
19 sierpnia 2026 Zawiadomienie o wyborze oferty (pdf 73 kB)