Zamówienia publiczne o wartości równej lub przekraczającej kwotę 170 000 złotych - Komisja Nadzoru Finansowego

Przedmiot zamówienia: Dostawa serwerów

Tryb zamówienia: nieograniczony

Termin składania ofert: 17 czerwca 2026

Numer postępowania: DZA-DZAZZP.2610.22.2026

Data Rodzaj dokumentu Pobierz
05 maja 2026 Ogłoszenie o zamówieniu (pdf 210 kB)
05 maja 2026 Specyfikacja Warunków Zamówienia (pdf 598 kB)
05 maja 2026 Załącznik do SWZ (docx 143 kB)
05 maja 2026 Załącznik do SWZ (zip 81 kB)
08 maja 2026 Pytania i wyjaśnienia (pdf 169 kB)
12 maja 2026 Pytania i wyjaśnienia (pdf 130 kB)
21 maja 2026 Sprostowanie do ogłoszenia (pdf 2119 kB)
21 maja 2026 Pytania, wyjaśnienia i modyfikacje (pdf 161 kB)
09 czerwca 2026 Pytania, wyjaśnienia i modyfikacje (pdf 142 kB)
09 czerwca 2026 Sprostowanie do ogłoszenia (pdf 1988 kB)
17 czerwca 2026 Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (pdf 185 kB)
17 czerwca 2026 Dodatkowe informacje w postępowaniu (pdf 466 kB)
17 lipca 2026 Zawiadomienie o wyborze oferty (pdf 136 kB)
21 lipca 2026 Zawiadomienie o wyborze oferty (pdf 132 kB)
17 sierpnia 2026 Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia (pdf 198 kB)